DMP Heusden wil graag samen met jou in gesprek! Daarom nodigen we je van harte uit voor onze 'Denk mee met DMP' sessie. We vinden het superbelangrijk dat iedereen een stem heeft in wat er gebeurt in onze gemeente. DMP Heusden is dé lokale politieke partij in Heusden en is er voor alle inwoners. Daarom zijn wij benieuwd naar uw mening!

Op onze locatie aan de Thomas Edisonweg 33 in Drunen willen we het hebben over verschillende lokale onderwerpen. Heb je ideeën over hoe we onze wijken groener kunnen maken? Of misschien suggesties voor verbeteringen in het verkeer of lokale voorzieningen? Jouw input is goud waard voor ons!  Tijdens deze sessie willen wij graag met u in gesprek gaan over diverse lokale onderwerpen. Denk hierbij aan thema's zoals de ontwikkeling van duurzame initiatieven binnen de gemeente, woningbouw of verkeersveiligheid. Uw perspectief, ervaringen en suggesties zijn cruciaal voor ons als vertegenwoordigers van de gemeenschap. Iedereen is van harte welkom, de avond start om 19:30

Menu